20 Aralık 2014 Cumartesi

Gençlerbirliği çok mutlu!

Gençlerbirliği Yardımcı Antrenörü Naci Şensoy, "Hem kupada hem de ligde attığımız 7 gol, Gençlerbirliği'nin ne kadar doğru yolda olduğunun göstergesi" dedi.

Naci Şensoy, Gençlerbirliği’nin Torku Konyaspor’u 5-0 yendiği maçın ardından yaptığı açıklamada, aynı rakibi 3 gün içinde 2 kez mağlup etmenin güçlüğüne dikkati çekerek, “Bunu başararak hem kupada hem de ligde attığımız 7 gol, Gençlerbirliği’nin ne kadar doğru yolda olduğunun göstergesidir. Hem bu başarıları almak, hem puan toplayarak üst sıralara tırmanmak ama aynı paralelde genelde Türk futbolunda yaşanan yetenek kısırlığını düzeltme açısından alt yapıdan oyuncuların verilen şansı çok iyi değerlendirdikleri için teknik kadro olarak çok mutluyuz” diye konuştu.
Taraftarlarının kendilerini destekledikleri sürece onları sevindirmeye devam edeceklerini ifade eden Şensoy, “Az ama öz taraftarımız var. Skoru beklemiyorduk. Hem rakibe karşı ikinci maç zor geçecek diye düşüneceksiniz hem de böyle bir skor bekleyeceksiniz. Bu bir çelişki olurdu” ifadelerini kullandı.
Şensoy, “Gençlerbirliği başkanını ne zaman sahalarda görürüz. Kendisiyle en son ne zaman görüştünüz?” sorusunu ise şöyle yanıtladı:
“Hepimiz dua edeceğiz. Sağlık durumu iyi olduğunda başkanı aramızda her zaman aramızda görmek istiyoruz. Bize ayrı bir sinerji ayrı bir enerji veriyor. İnşallah sağlık durumu eskisi gibi olur. En son dün kulübü ziyaret etti. Sağlığı çok daha iyi. KOAH hastalığı kolay değil ama çok şükür atlatıyor. Onun tecrübelerinden yararlanmamak büyük bir kayıp olur. Onunla sürekli istişare içerisindeyiz.”

Hiç yorum yok: